Liga U15: Bojovný výkon proti USK

BSK Modřany Jižní Supi – USK Praha    45:66

(12:25; 16:37; 26:52)

U15_LIGA_2015_10_17_vysak_3

Minulou neděli jsme hráli proti dalšímu pražskému týmu. Zápas nebyl přehlídkou excelentních střelců, ale spíše tuhých obran. Od začátku bylo bohužel jasné, že bonusový bod z tohoto zápasu neurveme. Soupeřova precizní střelba z čáry trestného hodu a velká kvalita v zakončení určila ráz zápasu. Hosté byli schopni skórovat i z těžkých pozic, do kterých jsme je dokázali dostat velmi úpornou obranou. Naše střely si bohužel cestu do koše nacházely jen velmi zřídka. Nedokázali jsme mnohdy zakončit i hezké kombinace, které nás dostaly pod koš či do volné střelecké pozice. Díky větší fyzické vyspělosti USK kralovalo pod oběma koši. Sbírali většinu doskoků a nám se tudíž špatně chodilo do rychlých protiútoků. Z kraje 2. poločasu jsme se pokusili dostat soupeře pod tlak hned po doskoku. Bylo vidět, že i zkušení hráči USK dělají pod tlakem chyby. Větší bodový zisk jsme z toho ale nevytěžili, a proto je konečné skóre 45:66.

I když jsme prohráli, hlavu můžeme mít zvednutou, protože kluci na hřišti nechali maximum. V obraně odevzdali všechno, dokázali soupeře dostat pod tlak a především ho donutili hrát naplno až do konce.

Vojta = 12

Čaki = 8

Kori = 7

Peťan = 4

Séba = 4

Bedna = 3

Mára = 2

Tadeáš = 2

Teo = 2

O.D. = 1

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>