Přípravka: První turnaj Špuntů

Uplynulou neděli se poprvé v této sezóně představili svým rodičům i naši nejmladší Supíci ktegorie 2009 a mladší. A byla to opravdu radost. V rámci turnaje Špunti si naši kluci poprvé vyzkoušeli, jaké je to hrát basketbal. Celá akce byla uspořádána Sokolem Pražským pod patronací PBS, za což jim patří velký dík. Hrálo se na jednom koši tři proti třem a to 4 x 6 minut hrubého času. Celkem jsme sehráli dvě utkání, z nichž jsme jedno vyhráli a jedno prohráli. Prostor mezi zápasy byl vhodně vyplněn dovednostními soutěžemi, které se dětem i zapojeným trenérům moc líbily.

Hráče můžeme pochválit za obrovskou snahu a vůli dát do zápasů všechno. Máme odtrénováno pouze pár měsíců, takže hned v druhém zápase, proti zkušenějšímu Nymburku, byly vidět naše slabiny.To jsou v této chvíli především obrana a orientace na hřišti. Nicméně my víme, že práce kvapná je málo platná a postupně budeme naše dovednosti vylepšovat. Již teď se těšíme, jaké zlepšení předvedeme na dalším turnaji v lednu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>