Soupravy Jižních Supů – možnost doobjednat

Vzhledem k velkému zájmu zejména z řad Supího rodičovstva nabízíme možnost doobjednat si převlečníky (a případně také tepláky), aby byl kromě hráčů na hřišti sladěný také náš Supí kotel. Zájemci prosím pište na mail e.michalikova at gmail.com následující:

  1. zda chcete pouze převlečník (600,- Kč) či celou soupravu včetně tepláků (1.300,- Kč)
  2. jakou velikost chcete (S, M, L, XL, Shafarziks-L)
  3. zda chcete na převlečník číslo (a případně jaké)
  4. zda chce na záda pod logo nápis či jméno (a jaké)

Budeme fešáci!

JS_soupravy_1  JS_soupravy_2 JS_soupravy_3 

Před Vánoci nám dorazily vzorky nových souprav. Nechali jsme vyrobit 3 barevné kombinace ve třech různých velikostech. Podle většinového názoru a ohlasů těch, kdo již měli tu čest soupravy okouknout a vyzkoušet, jsme dospěli k následujícím závěrům:

  • jednoznačně vítězí barevná kombinace BÍLO-MODRÁ, která se líbí nejvíc de facto všem (a také nejlépe koreluje s barevnou kombinací našich dresů)
  • převlečníky vypadají velmi pěkně a jsou extrémně pohodlné, zip od krku až po pas funguje bez problémů 😉
  • zato tepláky se příliš nepovedly, výrobce nám dodal rozepínání pouze těsně nad úroveň kotníků (a nikoliv po kolena podle našeho zadání), navíc střih je velmi úzký a těžko by se sundavaly přes stehna a boty :-( Bavili jsme se také v Plzni s týmy, které soupravy od DD sportu mají a tepláky prakticky nevyužívají…

Komentář

  1. Od ZSK

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>