Liga U17: Prohra = facka nebo realita

Tesla Pardubice – JS 80:95

(20:21 40:55 64:72)

Pardubice – 19.10.2019

V sobotu večer jsme hráli v Pardubicích proti Tesle, která v prvních dvou kolech posbírala nepříznivé výsledky. Nejspíš s tímto vědomím jsme vstoupili do zápasu. Bez koncentrace a s né ideálním nasazením. V obraně se nám vůbec nedařilo. Nedokázali jsme ubránit 1 na 1, výpomoc bylo sprosté slovo a o jakékoliv rotaci se nedalo ani mluvit. Naštěstí útok šlapal, takže jsme 1. čtvrtinu ustříleli, a o bod vyhráli. Druhá čtvrtina byla lepší, ale opět jen z pohledu útoku. Rychle jsme běhali dopředu a celkově byl v útoku dobrý pohyb. Díky efektivitě v zakončení jsme si vytvořili 15-bodové vedení. V obraně to byla pořád stejná pohádka. Bránění na natažených nohách, zavřená pusa a malá snaha na box – outu, celkově špatné.

Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit obranu, ale stále se to nedařilo. Naopak jsme ještě polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl 8 bodů! Poslední čtvrtina dokreslila výkon v celém zápase. Sice jsme si vzali zpět 15 bodový rozdíl ve skóre, ale náš výkone nebyl dobrý, nebyli jsme soustředění, dělali jsme laciné chyby. I tak jsme si připsali výhru, ale rozhodně jsme měli podat lepší výkon.

Tesla - JS 191019

BVK Holice – JS 94:59

(23:17 46:32 66:51)

Holice – 20.10.2019

Tento zápas byl noční můrou každého týmu. V obraně jsme nedokázali být dostatečně pozorní, zodpovědní, neměli jsme správné nasazení ani nastavení hlavy. To se projevilo i v útoku, kde jsme v průběhu zápasu dokázali zahodit množství jednoduchých zakončení. Nedařilo se nám chodit ani do rychlých protiútoků, naopak nás z nich trestal soupeř. Čím více jsme se chtěli vrátit, tím více jsme se propadali. Když už to v průběhu třetí čtvrtiny vypadalo, že se zvedáme na kolena (snížili jsme na 8 bodů), hned následoval sled chyb, který nás vrátil zpátky na 15-bodový deficit. Poslední čtvrtina už byla jen tečkou za nepovedeným a odfláknutým zápasem. Velké množství nevynucených chyb nás nakonec stálo alespoň důstojný bodový rozdíl.

Holiče - JS 201019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>