Liga U14: DOMINANCE

3

29.2 a 1.3. jsme odehráli dvoj zápas s BK Kunratice DDM P10. Utkání se nám povedla i přesto, že jsme nenastoupili v plné síle a soupeř byl papírově slabší. Hlavní cíl v obou zápasech byl 100% nasazení a perfektní obrana. V minulých zápasech jsme od soupeře vždy dostali 31 bodů a cíl byl jasný, dostat méně než 30 bodů a pokusit se dát více než v minulých zápasech, což se nám povedlo, hlavně tedy v nedělním zápase.

V první den se nám velmi dařilo, nastoupili jsme ve velké pohodě a nasazení. První čtvrtinu se nám povedlo vyhrát 29:1 a mohlo se tedy začít nějakým způsobem více míchat s tím, jaké budeme mít omezení, abychom si odnesli kromě výhry i jiné zkušenosti. Například omezení v driblingu, minimálně počet přihrávek na půlce soupeře atp. S tím se trošku snížil počet bodů, ale vypadalo to trochu více týmově. Jelikož jsme hráli ve velké pohodě, všichni z týmu si celkem pěkně zahráli a jenom tři kluci se bohužel nedokázali v zápase bodově prosadit.

Skóre: 29:1, 21:7, 14:5, 16:4, finální skóre 80:17

Nejlepší hráči: Vomastek 12, Jeřáb a Spudich 11, Svoboda (1 3PT) a Bedna 10

58

Druhý den ovšem se nám povedlo hrát ještě lépe. Ačkoliv již v pátek jsme diktovali tempo hry a nasazení bylo neskutečné, v neděli jsme ještě více zabrali a bylo to poznat, dokázali jsme opět nedostat 30 bodů a navýšili jsme počet našich bodů o celých 56, tedy krásné finální skóre 136:21. Naházeli jsme krásných šest 3PT a bylo. V neděli hráči neměli žádné omezení a byl to i tak velmi týmový výkon. Náš nejlepší trojkař Sojka dokázal dát dvě trojky hned po sobě, kdy soupeř ani nedokázal přejít obranou polovinu hřiště.  V nedělním zápase se podařilo všem hrát dobrý zápas a dokonce se všichni dokázali bodově prosadit kromě jednoho hráče (ovšem body nejsou všechno a tento hráč zase výborně bránil).

Skóre: 39:3, 27:7, 39:9, 31:2, finální skóre 136:21

Nejlepší hráči: Bednář 35 (1 3PT), Sojka 25 (3 3PT), Jeřáb 23 (1 3PT), Hager a Spudich 11

9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>