30.06.2015 | U14 | Jakub Kosák

Atletický pětiboj

Druhé kolo atletického pětiboje proběhne v úterý 30.6.2015 od 17:30 do cca 19:30 na venkovním place ZŠ Donovalská. Přihlášeno je zatím 11 Jižních Supů. Pevně věřím, že se přidají také navrátilci ze škol v přírodě a přijdou si překonat / vytvořit nové osobáky.

Svou účast můžete potvrdit přes tento formulář.

BUR253b37_092538_400365