29.06.2015 | U14 | Vojtěch Svoboda
Bronz z Brandýského poháru 2015
Náš tým ročníku 2003 završil svou úspěšnou sezonu na klasickém posezónním mezinárodním turnaji v Brandýse nad Labem, kde se vždy hraje na hrubý čas, což dává zápasům zcela jiné tempo… Prakticky celý turnaj jsme odehráli s jediným střídajícím hráčem, s čímž už ovšem máme v této sezoně bohaté zkušenosti :-)
Zápasy ve skupině:
Jižní Supi vs.


- Jižní Supi vs. Brandýs 55:20
- Jižní Supi vs. Erfurt (Německo) 52:7

- Jižní Supi vs. Příbor 43:13

- Jižní Supi vs. Pityke (Maďarsko) 21:38

- Jižní Supi vs. Písek 37:34

- Jirka Semrád = 48 bodů
- Mára Lízálek = 44 bodů
- Šáfa = 40 bodů
- Christos = 18 bodů
- Péťa Mašek = 15 bodů (člen All-Star pětky turnaje)
- Miki Rett = 12 bodů
- Jirka Kiša = 8 bodů
- Luki Michalík = 6 bodů
- Přéma Šulc = 5 bodů
- Robík = 4 bodíky
- Vojta Polonyi = 2 bodíky
- Kryštof Dubský = 2 bodíky (odehrál pouze duel o bronz)

