V  neděli 1.11. máme odehrát utkání v Berouně od 14,00, sraz v 12,45 u Modré školy. Vzhledem k tomu, že jsou prázdniny, žádám všechny schopné a přítomné o potvrzení účasti – potvrzovat nemusejí Sáček, Ryan, Štěpán Tylich, Matyáš Svor, Vojta Sýkora (jen kdyby onemocněli tak pošlou omluvu) –  ozvou se mi ale Michal Bakajsa, Kryštof Bularga, Filip Cvr