V neděli 6.10.2019 jsme se  zúčastnili druhého turnaje Šmoulinky v Mladé Boleslavi, pro většinu kluků to byl první výjezd s basketbalem mimo Prahu a někteří odehráli úplně své první zápasy.V turnaji jsme postupně na razili na družstvo Mladé Boleslavi, následoval zápas proti HB Basket  a turnaj jsme zakončili proti Slovance. Vš

20191006_122144image020191006_144247