O prvním červnovém víkendu se několik Jižních Supů přidalo k týmu Sokola Pražského U13, který absolvoval turnaj této věkové kategorie v Mnichově.

Naše barvy reprezentovala tato pětice: O.D., Sáček, Marek Lízálek, Jirka Semrád, Šáfa

Zbytek týmu tvořili sokolšstí letci ročníku 2002, kteří již v historii také hrdě oblékali naše Supí dresy (Trója

2002_mnichov_22002_mnichov_32002_mnichov_12002_mnichov_4