21.03.2017 | U14 | Vojtěch Svoboda
Extraliga U14: basket jako vínečko
Ihned po návratu mnoha našich borců z jarních prázdnin čekaly nás v domácí aréně dva další špíly extraligy U14. Tož jsme ještě v sobotu dopoledne potrénovali a pak se do severočeských soupeřů pustili…
Jižní Supi vs. BK Kondoři Liberec 79:67 (18:9 34:39 58:47)
Fauly: 25:22
Naše šestky: 32/13 (41 %)
Supí střelci: Mára 22, Semiš 18, Šáfa 11.

- Fauly: 25:22
- Naše šestky: 32/13 (41 %)
- Supí střelci: Mára 22, Semiš 18, Šáfa 11… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Mára + Semiš (2. poločas) + Péťa + Šáfa + Rebel
- Highlight zápasu: V poločase tohoto utkání jsme prohrávali o 5 bodů a dotkli se dna extraligové bažiny! Nechali jsme tedy kluky, ať se sami v šatně seřvou (případně profackujou) a do třetí čtvrtiny pak vlétli šňůrou 12:2 ;-)
- Fauly: 19:19
- Naše šestky: 22/11 (50 %) = tak by to mělo vypadat ;-)
- Supí střelci: Semiš 20 (4 trojky), Mára 18, Jonáš 10 (1)… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Semiš + Šáfa + Mára + Miki (oba 1. poločas)
- Highlight zápasu: Dnes jsme se konečně nebáli střelby zdálky, nepřecházeli volné střely a vyplatilo se ;-) Kromě Semišových 4 trojčiček trestal také Šáfa a Jonáš (který pohotově využil, že na něj obrana soupeře tak trochu zapomněla). Ani Péťovy pokusy nebyly špatně volené a beznadějné… jen tak dál!
- Perlička: protože míváme v každém zápase spoustu nevynucených chyb, sepsali jsme si ztráty i dnes. A jako by to kluci věděli, vážili si balonu jako oka v hlavě a v celém dramatickém a vyrovnaném špílu nasbírali pouhopouhých 14 ztracených míčů :-D
