15.02.2018 | U14 | Vojtěch Svoboda

Extraliga U15: Brněnská mise na jedničku

Dvojzápas extraligy U15 v Brně se termínově kryl s pololetními prázdninami, začátkem jarních prázdnin Prahy 1 až 5 a také s počínající chřipkovou epidemií. Do Brna nakonec vyrazilo devět zdravých a nelyžujících Jižních Supů… a svými výsledky opět šokovali republiku a potěšili naše věrné příznivce :-D

Tygři JBC Brno vs. Jižní Supi 64:69 (17:12,

U15_EL_brno_1

  • Fauly: 18:20
  • Naše šestky: 15/12 (80 % !!! :-D)
  • Supí střelci: Šáfa 28, Mára 23 (1 trojka), Dejvid 9 (3)… kompletní statistiky na webu ČBF
  • Nejlepší Supi: Mára + Šáfa + Ondra
  • Highlight zápasu: Šáfovo zakončení přes dva vyšší soupeře zády ke koši + Ondrův dvojí útočný doskok, po kterém jsme nabili Dejvidovi na jednu z trojek

U15_EL_brno_4U15_EL_brno_5

  • Fauly: 20:19
  • Naše šestky: 26/16 (61,5%)
  • Supí střelci: Semiš 27 (2 trojky), Mára 22, Dejvid 19 (5 trojek)… kompletní statistiky na webu ČBF
  • Nejlepší Supi: Semiš + Mára + Ondra + všichni
  • Highlight zápasu: 10 trojek (z toho 5 Dejvidových) – v extralize nikoliv poprvé a snad také ne naposledy ;-)

U15_EL_brno_3U15_EL_brno_2