15.02.2018 | U14 | Vojtěch Svoboda
Extraliga U15: Brněnská mise na jedničku
Dvojzápas extraligy U15 v Brně se termínově kryl s pololetními prázdninami, začátkem jarních prázdnin Prahy 1 až 5 a také s počínající chřipkovou epidemií. Do Brna nakonec vyrazilo devět zdravých a nelyžujících Jižních Supů… a svými výsledky opět šokovali republiku a potěšili naše věrné příznivce :-D
Tygři JBC Brno vs. Jižní Supi 64:69 (17:12,

- Fauly: 18:20
- Naše šestky: 15/12 (80 % !!! :-D)
- Supí střelci: Šáfa 28, Mára 23 (1 trojka), Dejvid 9 (3)… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Mára + Šáfa + Ondra
- Highlight zápasu: Šáfovo zakončení přes dva vyšší soupeře zády ke koši + Ondrův dvojí útočný doskok, po kterém jsme nabili Dejvidovi na jednu z trojek


- Fauly: 20:19
- Naše šestky: 26/16 (61,5%)
- Supí střelci: Semiš 27 (2 trojky), Mára 22, Dejvid 19 (5 trojek)… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Semiš + Mára + Ondra + všichni
- Highlight zápasu: 10 trojek (z toho 5 Dejvidových) – v extralize nikoliv poprvé a snad také ne naposledy ;-)


