19.06.2016 | U13 | Jižní Supi

Jižní Supi ročník 2005 v Brandýse

Ve dnech 10. – 12.6.2016 jsme se zúčastnili turnaje v Brandýse nad Labem. Do turnaje v kategorii U11 kluků byly přihlášeny pouze tři družstva a proto byli zařazeni mezi děvčata.

V této kategorii jsou ještě mnohdy holky lepší než kluci, tak jsme dopředu úplně nevěděli, co můžeme očekávat. Zároveň jsme se poprvé sešli v kombinované sestavě Jižních

Bradnys 2005