Víkend, od kterého jsme si slibovali hodně. Především po velmi slušném výkonu proti Tygrům v prvním utkání a zároveň s vědomím, že venkovní utkání v Plzni mělo k ideálu hodně daleko a my se tak mohli „vykoupit“. Bodově dva naprosto odlišné zápasy nakonec ukázaly, že stále nejsme schopni „vítězné mentality“ a soupeři se tak znovu mohli radovat z výher…