To mi to trvalo. Vlastně před 14 dny Supi zaletěli na Vysočinu do Pelhřimova za kvalitní přípravou. Čekali jsme čerstvé Sojky (Pelhřimovské) a Vysočinu (z Jihlavy). Nakonec z toho byly 2x Sojky, bo Vysočina asi zůstala ležet někde v lednici :-). Dvě utkání s Pelhřimovskými Sojkami měly pro nás velkou cenu, neboť jsme se setkali s adeptem na medai

OLYMPUS DIGITAL CAMERA