20.10.2016 | U14 | Vojtěch Svoboda
Liga U14: stále bez ztráty kytičky
Další kolo žákovské ligy U14 nás zaválo na západ Čech. Kromě zraněného K.D.-eho se všichni těšili dobrému zdraví, takže jsme do Plzně a do Klatov vyrazili v plné sestavě 15 Supů… Kterak jsme na Chodsku dopadli?
Lokomotiva Plzeň vs. Jižní Supi 51:100 (10:24 22:45 33:70)
Fauly: 26:21
Naše šestky: 12/30 (40 %)
Supí střelci: Semiš + Šáfa 20,

- Fauly: 26:21
- Naše šestky: 12/30 (40 %)
- Supí střelci: Semiš + Šáfa 20, Mára 14, Ondra 10… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Semiš + Šáfa + Péťa + Mára + Ondra
- Highlight zápasu: Ondrovo uvolnění 1 na 1 na trojce a následný úspěšný levý dvojtakt („protože jsem si ho chtěl vyzkoušet“)

- Fauly: 15:12
- Naše šestky: 8/18 (44 %)
- Supí střelci: Semiš 23, Mára 17, Ondra 13… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Supi: Semiš + Péťa + Rebel + Mára + Jonáš
- Highlight zápasu: Christosovo shození na volného Ondru 1 vteřinu před klaksonem

