Ligový tým U15 odehrál dva zápasy s Tygry Praha. V sobotu na půdě soupeře, v neděli je přivítal v domácím prostředí. Oba zápasy se nesly ve velmi vyrovnaném duchu. Bojovalo se o každý míč až do konce. Bohužel soupeř přeci jenom prokázal větší zkušenost v koncovkách a odnáší si dvě výhry.

Co jsme si ale odnesli my? Poznání, že i s podobnými týmy můžeme hrát vyrovnanou partii a další hromadu zkušeností. Také ovšem několik poznatků o nedostatcích v naší hře…..takže máme na čem pracovat!

Sobota 15.11.25

Tygři Praha – Jižní Supi 78 : 66

nejlepší střelci JS: A. Volšík 22, E. Walter 10, J. Šimek, A. Král 9

Neděle 16.11.25

Jižní Supi – Tygři Praha 76 : 84

Nejlepší střelci JS: J. Šimek 24, A. Volšík 17, A. Král 13