Supi vs. Velká Ohrada 26:10
Supi vs. Nymburk 18:10
Supi vs. Poděbrady 24:36

Největší rozdíl byl vidět v prvním zápase, kde jsme první půlku hráli spíš každý sám na sebe a nevypadlo to vůbec dobře. Jakmile jsme ale pochopili, že když se koukáme kolem sebe, hezky si přihráváme, vypomáháme v obraně a celkově hrajeme týmově, tak najednou dáváme i více košů a soupeře tolik nepouštíme do šancí.

Tento přístup nám víceméně vydržel pak celý zbytek turnaje a díky tomu mohli diváci vidět spousty hezkých akcí. Samozřejmě je naše hra ještě plná nepřesností, ale to je v tomto věku samozřejmostí.

V mezičase jsme si i stihli projít lázeňskou kolonáda a zablbnout si na hřišti. Prostě dobře využitá neděle :)