Včera jsme odehráli první zápas nadstavbové části U15 a na úvod musím napsat, že jsme UTRPĚLI vítězství. Měl to být jeden z nejkvalitnějších zápasů pražského přeboru U15, ale to, co předváděla obě družstva, se snad ani nedá nazvat basketbalem. Za předvedený výkon by se možná styděli i naši nejmladší minižáci.