Na úvod bych asi měl napsat, že jsem čtvrtým místem docela zklamán. Během sezóny jsem byl přesvědčen, že máme minimálně na to, abychom byli „na bedně“ a v některých fázích sezóny jsem skoro nabýval dojmu, že bychom mohli třeba i urvat zlato.