14.05.2015 | U17 B | Jižní Supi

přátelské utkání U13

V pondělí sehráli hráči U13 společně s posilami z U14 a 12 přátelské utkání se Sokolem Kbely (hráči ročníků 2000 – 2002). Je otázkou, zda je možné utkání označit za utkání U13 (byli zde pouze dva a jeden zraněný), takže převaha všech jiných, než těch, kteří by zde měli být. Tři hráči byli uvolněni na trénink k Tygrům, ale kde byli ostatní ?? Pro

2002_kbely