17.02.2015 | U19 | Vojtěch Svoboda
První výhra v extralize U14 ;-)
O víkendu, kdy naši mladší minižáci vybojovali zlato v Praze a postup na mistrovství republiky, přivítali jejich o dva roky starší Supí souputníci extraligové soupeře ze severu Čech. Po nevydařeném zápase v Nuslích jsme se opět vrátili do naší domácí haly v DDM Modřany, ve které se nám přecijen hraje lépe a ve které jsme si konečně připsali první

