30.12.2014 | U19 | Vojtěch Svoboda
Rozlučka s ligou U14 na západu Čech… vzhůru do extraligy!
V předvánočním týdnu jsme si zajeli pro dvě výhry na západ Čech. Přestože jsme z různých důvodů nemohli využít pár qualitních borců (Vašek, Táda, Šaq… Jáša, Šimon, Krýša a Syki pouze na 1 špíl), s přehledem jsme v obou utkáních zvítězili a nedopustili žádné komplikace s postupem do extraligy U14!
BK Lokomotiva Plzeň – Jižní Supi 42:80 (4:27 17

