Extraliga U15 pokračovala pro tým U15 dvěma zápasy na severu – s Válečníky z Děčína a Slavojem Litoměřice.

Sobotní bitva s Válečníky přinesla hezký souboj, vyrovnaný průběh až do posledních 5 minut a skvělý závěr našeho týmu. Vítězství z NBL palubovky se počítá :-)

V neděli jsme na tento výkon bohužel nenavázali. Ospalý nástup, brutální střelba trojek domácích a naše probuzení až od druhé čtvrtiny rezultovalo v prohru o 15 bodů. Sice jsme se chvílemi domácím agresivní obranou a rychlým přechodem do útoku přiblížili, ale zbrklost v některých situacích nás zase srazila zpět.

No nic, další dobrá zkušenost, kterou je potřeba vstřebat a poučit se z ní!

Sobota, 7.3.

Válečníci Děčín – Jižní Supi 48 : 64

Nejlepší střelci JS: S. Simmons, 18, A. Král 15, E. Walter 12

Neděle, 8.3.

Slavoj BK Litoměřice – Jižní Supi 74 : 59

Nejlepší střelci JS: A. Volšík 33, M. Adam 7, S. Simmons a J. Rathouský 6