Mistrovskou sezónu v kategorii U12 máme zdárně za sebou. Celou dobu jsem se odhodlával k hodnocení jednotlivých turnajů, ale snad až konec sezóny a odstup od odehraných utkání mi přinesl pár myšlenek, o které se chci podělit na webu.

Tým jsme skládali pomalu od konce prázdnin. Na základu kluků ročníku 2006, kteří již něco odehráli, jsme začali b

U12_team