Učinkování týmu U14 na dalším turnaji Středoevropské ligy CEYBL v polské Wroclawi skončilo po třech prohrách a dvou výhrách krásným 3. místem, kdy o pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy s domácí Wroclawí a Frýdkem-Místkem! Zápasy se silnými týmy přinesly hráčům řadu zkušeností.

Velmi dobrá hra v obraně, bojovný doskok a celoplošné krytí soupeřů daly základ k hezkému umístění.

Výsledky:

Jižní Supi – Nitra Blue Wings 54 : 69

Jižní Supi – KS Korona Kraków 47 : 90

Jižní Supi – Kangoo Basket Gorzow 62 : 32

Jižní Supi – WKK Wroclav 63 : 72

Jižní Supi – Basketpoint Frýdek-Místek 68 : 49

Hráč Miloš Bešlič byl navíc nominován do All-star týmu turnaje! Blahopřejeme!!