26.02.2016 | U14 | Vojtěch Svoboda
U13: konec šancí na předkolo MČR
Jižní Supi ročníků 2003 + 2004 se na konci února 2016 porvali o poslední šanci postoupit do předkola mistrovství republiky. Potřebovali k tomu vyhrát všechny své zápasy, tedy i proti Tygrům z BŠ Praha, s nimiž zatím v soutěži dvakrát smolně a těsně prohráli…
- Fauly: 15:12
- Naše šestky: 8/19 (42 %)
- Naši střelci: Rebel 21, Mára 13, Šáfa 12… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Jižní Supi:David Kecík, Matěj Rebel, Miki Rett
- Fauly: 22:13
- Naše šestky: 7/18 (39 %)
- Naši střelci: Mates, Mára 15, Semiš 12… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Jižní Supi: Péťa + Miki + Přéma
- Fauly: 27:16
- Naše šestky: 7/18 (39 %)
- Naši střelci: Semiš 18, K.D. 10, Mára 9… kompletní statistiky na webu ČBF
- Nejlepší Jižní Supi: Šáfa + Semiš + K.D.
- Nedostatek bojovnosti a tvrdosti: kluci do toho jistě dali srdce a šli po hlavě, ale Tygři byli schopni tou hlavou prorazit zeď a to my ne… Zejména v první půli mače jsme z cca 15 rozdílových míčů ztratili dobrých 10 až 12. Vyrovnané zápasy přitom právě rozdílové míče rozhodují! Je třeba to mít neustále na paměti a nezpracovávat balon jednou rukou – ŽÁDNÝ BALON!
- Nedostatek rozvahy a přehledu: dvakrát jsme dnes měli míč v ruce a čas na dohrání čtvrtiny. Pokaždé jsme zbrkle zakončili a soupeři naopak ještě dovolili vstřelit těsně před klaksonem poslední koš. Tohle je hodně o zkušenostech a chytrosti jednotlivých hráčů, minimálně jeden borec na hřišti by však již měl vnímat buď údaje na tabuli či pokyny trenérů z lavičky!
- Nedostatek discipliny s fauly: toto se samozřejmě týká zejména Semiše, u něhož je to dlouhodobý problém. Dnes přišel na plac, během 80 vteřin nasbíral 3 fauly a musel opět usednout na střídačku. Budiž mu přiznáno k dobru, že se pak srovnal a utkání zvládl dohrát.
- Nedostatek trpělivosti: jsem přesvědčen o tom, že kdybychom až do konce vydrželi hrát v útoku naši hru, neprohráli bychom! Bohužel i přes zdůraznění při time-outech to dnes Supíci nedokázali :-( Nastolená cesta je nicméně správná, musíme s nimi být trpěliví i my trenéři a Vy = naši fanoušci ;-)
- Nedostatek koncentrace na šestky: za celý špíl jsme měli trestné hody 39%. To sice není naše vysněná hranice „jedna ze dvou“, ale budiž… Největší výpadek jsme si však schovali do koncovky, trestnými hody 1/6 v posledních minutách se nevyhrává!
