05.01.2026 | U14 | Richard Beneš
U14 vybojovali stříbro z CEYBL ve Frýdku-Místku!

Kluci z U14 obsadili skvělé 2. místo na dalším turnaji středoevropské ligy CEYBL, tentokrát hrané v krásné basketbalové hale ve Frýdku-Místku. Postupně jsme porazili 2 týmy z Wroclawi, nejdříve Lublinianka KUL Basketball 78:52, poté Wilki Wroclaw 109:56. Na vítězné vlně jsme pokračovali i druhý den, kde jsme si nejdříve poradili s nepříjemným Interem Bratislava 88:71 a večer pak po napínavém souboji s domácím týmem Frýdek-Místek 92:89. O první místo jsme pak prohráli s vítězem celého turnaje Orly Wroclaw 88:70, který byl už nad naše síly. Zároveň náš hráč Miloš Bešlič byl vybrán do all-star celého turnaje! Děkujeme rodičům, že právě oni vytvořili každý den skvělou diváckou kulisu a také pořadateli za bezproblémovou organizaci. Opět jsme získávali zkušenosti do dalších let zejména v obranné fyzické činnosti a v rychlém přechodu do protiútoku. Těšíme na poslední turnaj ve Valbřichu.







