Tým U15 bojoval o tomto víkendu na dalším turnaji středoevropské ligy CEYBL v Brandýse nad Labem. Soupeři z Polska, Slovenska, Německa a Čech prověřili náš tým více než dokonale. Nevedli jsme si ale vůbec špatně. První dva zápasy v pátek jsme celkem jednoznačně vyhráli. V sobotu naopak v celku vyrovnaných zápasech dvakrát padli. V neděli jsme ale zápas o třetí místo s Válečníky Děčín proměnili v exhibici a dokráčeli si jasně pro bronzovou medaili za třetí místo.

Turnaj nám rozhodně dal další zkušenosti s mezinárodním basketbalem, kluci odehráli těžká utkání, kterých v sezoně zas tolik nehrají. Vítězem turnaje se stali kluci z Interu Bratislava, druhé místo putuje do polských Žar.

Pátek 12.12.

Lublinianka KUL – Jižní Supi 44 : 78

nejlepší střelci JS: A. Volšík, 26, J. Šimek 18

Academy Potsdam – Jižní Supi 40 : 63

Nejlepší střelci JS: A. Volšík 22, J. Šimek 14

Sobota 13.12.

Jižní Supi – Inter Bratislava 56 : 83

Nejlepší střelci JS: A. Volšík 23, T. Hoang 15

Jižní Supi – BC Swiss Krono Žary 71 : 85

Nejlepší střelci JS: T. Hoang 20, J. Šimek 17

Neděle 14.12.

Jižní Supi – Válečníci Děčín 92 : 40

nejlepší střelci JS:

Adam Volšík byl zároveň vybrán do All-star týmu celého turnaje.