04.01.2015 | U19 | Vojtěch Svoboda
Vánoční turnaj Plzeň
Po Vánocích 2014 se Jižní Supi zúčastnili velmi kvalitně obsazeného Vánočního turnaje v Plzni. Turnaj byl vypsán pro kategorii U15 a náš tým tvořily kromě Supíků také posily Kladna a Mostu. Za úkol jsme si dali turnaj co nejlépe užít a pokud možno více zápasů vyhrát než prohrát ;-)
Výsledky ve skupině:
Jižní Supi vs. Loko Plzeň U14 56:16
Jižn

- Jižní Supi vs. Loko Plzeň U14 56:16
- Jižní Supi vs. KK Komenda (Slovinsko) 75:15
- Jižní Supi vs. Mitteldeutsche Auswahl U14 (výběr středního Německa) 30:35
- čtvrtfinále = Jižní Supi vs. Bayerische BBALL Verband (Německo) 27:76
- o 5.-8.místo = Jižní Supi vs. Sokol Pražský 38:63
- o 7.místo = Jižní Supi vs. KK Tajfun Šentjur (Slovinsko) 34:36
- Báca (posila z Kladna) = 4 zápasy, 28 bodů, 8 faulů
- Šáfa (benjamínek a smíšek ročníku 2003) = 5 zápasů, bez bodíku, 4 fauly a nespočet drzých průniků a lá David a Goliáš
- Adam Klepač (mostecké dvojče) = 5 zápasů, 37 bodů (3 trojky), 9 faulů
- Erik Klepač (mostecké dvojče) = 5 zápasů, 41 bodů (2 trojky), 12 faulů
- Matěj Šestina (mostecko-kladenské trojče) = 5 zápasů, 7 bodů (1 trojka), 6 faulů
- Čaki (hrál jen v pátek) = 2 zápasy, 22 bodů, 0 faulů
- Sáček (bojovník ročníku 2002) = 5 zápasů, 2 body, 3 fauly
- Hudy (prostě Hudy) = 5 zápasů, 38 bodů, 10 faulů
- Fanda (prostě Fanda) = 5 zápasů, 6 bodů, 5 faulů
- Vojta Krychlík (s naraženou páteří a poškrábanou rukou) = 5 zápasů, 49 bodů (6 trojek), 6 faulů
- O.D. (příjemné překvapení turnaje) = 3 zápasy, 4 body, 2 fauly
