17.04.2015 | U14 | Vojtěch Svoboda

Vydařený Velikonoční turnaj 3×3

V rámci přípravy na NF U12 jsme využili nabídku Tygrů Praha a pod jejich hlavičkou ze zúčastnili Velikonočního turnaje v basketu 3×3, který pořádal Pražský basketbalový svaz v radotínské hale.

Společný Tygro-Supí team startoval na turnaji v sestavě Martin + Dan + Bráchové + Jirka + Mates + Mára + Lukáš a jeho soupeři byli postupně teamy Basket S

U12_2015_0411_8