Jižní Supi Vás zvou na Příměstský tábor

Den s basketbalem letos ve čtvrtek 25.04.2024

Známe termíny soustředění v létě 2024

Před posledním turnajem drží U11 vyrovnanou bilanci

Naši mladší minižáci hrají v probíhající sezoně pražský přebor U11. Stejně jako na podzim i od začátku nového roku si vedou výsledkově stejně, drží vyrovnanou zápasovou bilanci a v 9-členné tabulce jsou přesně uprostřed = na pátém místě (pod sebou drží Spartu, Kbely, Radotín a Dubeč, nad námi figurují USK, PORG, Sokol Pražský a Tygři).

Vítězná rozlučka juniorů s domácí palubovkou

U19 čekaly dvě utkání proti borcům z Žižkova - jedno venku, jedno doma...i přes značnou marodku se podařilo dotáhnout oba matche do vítězného konce, i za cenu lehkého drama.

Přátelské utkání Jižních Supic proti Tygrům

Naše holky 2013 a mladší sehrály přípravné přátelské utkání proti Tygrům Praha.

Poslední setkání oblíbených turnajů 3x3 v Radotíně

V rámci turnajů od Pražského basketbalového svazu se během letošní sezóny odehrálo 108 utkání za účastí 667 hráček a hráčů, což je nádherné číslo ukazující na atraktivitu a popularitu tohoto projektu. Náš tým Jižní Supice se v druhé divizi umístili celkově na 4.místě. Tešíme se na příští rok a pokračování tohoto projektu, kdy při systému 3x3 jsou děti více na míči.

Supí miniturnaj měl své druhé pokračování

Ke konci února jsme pozvali naše nejmenší na druhé kolo Supího miniturnaje a opět si neskromně troufneme říci, že akce se skvěle vydařila.

Zúčastníte se i letos sportovního odpoledne Den s basketbalem?

2
 
2
 
hlasů: 4