Archiv

Přípravky začínají již v týdnu od 18.9.2023

A je to tady! Příští týden se rozbíhají všechny přípravky! Jižní Supi působí na několika školách. Neuvěřitelné množství dětí projevilo zájem na naše basketbalové přípravky a moc se na všechny těšíme!

Reportáž ze soutředění minižactva Roudnice 2023

Naše minižactvo vyrazilo letos na soustředění do Roudnice a pořádně jsme si to užili! Soustředění se letos zúčastnilo přes 70 dětí a byla to pořádná jízda! 

Supí Garden party 2023 se vydařila

V neděli 11.6.2023 se sešli naši drazí hráči, rodiče, prarodiče, fanoušci a samozřejmě i trenéři na každoroční Supí Garden party ve sportovním areálu v Šeberově. Náš klub zde oslavil také krásných 15 let od svého založení!

Tygr Mini Cup U10 2023

Naše ročníky 2013 doplněné o mladší děti z přípravek sehrály turnaj Tygr Mini Cup v Jenči

Gardenparty Jižních Supů v neděli 11. 6. 2023

Drazí Supí hráči, rodiče, prarodiče a věrní fanoušci! Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi opět pozvali na Gardenparty Jižních Supů! Ta je jako každý rok určena pro supí hráče, jejich rodiče, prarodiče... Letos navíc slavíme 15 let od založení klubu :-D

Sejdeme se v neděli 11. 6. 2023 ve volnočasovém areálu Šeberov (K Hrnčířům, 149 00, Praha - Šeberov). Mapu s adresou najdete zde, webové stránky sportovního areálu tady. Akce skončí, až dosportujeme, dojíme, dopijeme, doslavíme, vyhrajeme v tombole, vydražíme houpacího koně a rozejdeme se do svých domovů ;-)

Naše holky se dočkaly stovky

Poslední Šmoulinka letošní sezóny přinesla první stovku Jižních Supic a usměvy na tváři z rozrůstající základny holek

Turnaj Plyšákov 2023 v Olomouci

Naše nejmenší basketbalová přípravka pro holky U10 na turnaji v Olomouci

Známe časy našich přípravek na příští sezónu!

Blíží se konec školního roku, ale my už plánujeme ten další. Již nyní v květnu Vám přinášíme seznam přípravek na školách. 

Máme za sebou Den s basketbalem

Ve čtvrtek 25.5.2023 proběhl Den s basketbalem, kterého se zúčastnilo nad 300 dětí ze škol plus veřejnost.

Jižní Supi pořádají Den s basketbalem

Zveme Vás všechny na skvělé sportovní odpoledne pro celu rodinu.

Liga U17: Konec dobrý, všechno dobré

Minulý víkend nás čekala velmi důležitá utkání o setrvání v lize U17. Úkol zněl jasně, vyhrát oba zápasy. A pak už jen věřit, že další výsledky budou hrát v náš prospěch. Jižní Supi - Basket Poděbrady 79:67 17:11 33:31 54:48 Sobotní zápas jsme, z důvodů florbalového turnaje konaného v naší petrovické hale, museli přesunout na Sokol Pražsk

Jižní Supice mají nová trička

Jižní Supice mají nová trička

Liga U19: Naděje umírá poslední

O víkendu naši junioři bojovali na venkovních palubovkách o záchranu postu v lize a nespadnutí do baráže o udržení. Hned od začátku bylo jasné, že před sebou mají nelehký úkol, jelikož hráli proti týmům, které za celou sezónu neporazili a z důvodu velkých čachrů ve výsledcích týmů jiných jediná možná zpáteční vstupenka na předposlední místo v tabulce vedla přes dvě výhry v tomto víkendu.

Vítejte na novém webu Jižní Supi

Jižní Supi vás vítá na svém novém webu jiznisupi.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem Klubweb.cz a představuje možnost, které nový web pro sportovní klub Jižní Supi přináší. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Série vítězství U13 na prvenství nestačila

Sezóna pro hráče U13 již skončila a nakonec i přes skvělý finiš jsme ji zakončili na druhém místě skupiny F2. Pojďme se alespoň ohlédnout za naší skvělou sérií 5 výher:

Zobrazeno 1–15 z celkem 593

Přípravky začínají již v týdnu od 18.9.2023

A je to tady! Příští týden se rozbíhají všechny přípravky! Jižní Supi působí na několika školách. Neuvěřitelné množství dětí...

Reportáž ze soutředění minižactva Roudnice 2023

Naše minižactvo vyrazilo letos na soustředění do Roudnice a pořádně jsme si to užili! Soustředění se letos zúčastnilo přes 70 dětí a...

Supí Garden party 2023 se vydařila

V neděli 11.6.2023 se sešli naši drazí hráči, rodiče, prarodiče, fanoušci a samozřejmě i trenéři na každoroční Supí Garden party ve...