Monika Mejdrechová | | U11 dívky

Bojuj jako Supice! anebo krásné 2. místo na Šmoulince

Bojovné výkony, nevzdávání se, týmový výkon a podpora z lavičky přinesly ovoce! Naše nejmenší Supice vezou ze Šmoulinky proti samým klukům 2 výhry, 1 prohru a především velké nadšení ze hry a ze Supic! A ještě jim to v nových dresech neskutečně slušelo! Můžete se o tom přesvědčit z krásných fotek. Zejména bychom chtěli vyzvednout výkon v posledním utkání proti Kladnu, kde Supice v poločase prohrávaly o 5, ale během druhé půli dokázaly zápas otočit, bojovat až do konce a v dramatickém závěru soupeře přehrály. Jen tak dál! 

Jižní Supice x Horní Počernice 23:36

Během prvního zápasu jsme se víceméně rozkoukávaly, hra byla plná nepřesností a nasazení jsme vypouštěly především v obraně. Ale úplná ostuda to také nebyla. Tým kluků z Horních Počernic zaslouženě vyhrál, avšak v některých pasážích hry jsme s nimi dokázaly držet v pohodě krok. 

Jižní Supice x Vlašim 36:14

Druhý zápas nás čekal proti Vlašimi, která oproti domácím dorazila v méně zkušené sestavě. Nicméně naše Supice hrály jako vyměněné, bojovaly o každý míč, vracely se do obrany a nebály se v útoku. To jsou přesně ty základy, které nám v prvním utkání chyběly.

Jižní Supice x Kladno 34:29.

Kladno přijelo s 21 chlapci, z nichž někteří fyzicky vypadali spíše na 14 než na 10 let. Naše holky se ale nezalekly a povzbuzovány diváky i lavičkou odhodlaně vyrazily do zápasu. První půlku se nám moc nedařilo, v obraně jsme dostaly několik jednoduchých košů, naopak naše šance jsme nebyly schopné proměňovat. Poločasové 5 bodové manko jsme ve třetí čtvrtině stáhly na 3 body. Poslední čtvrtina nabídla divácky velmi atraktivní a napínavý souboj, který naše holky díky neskutečnému nasazení a bojovnosti dokázaly otočit a dokráčely si pro zasloužené vítězství.  

Bramborová medaile s cenou zlata

Historicky první účast Jižních Supic na Prague Basketball Games skončila hezkým čtvrtým místem.

Vítězná kvalifikace a jistota celostátní ligy pro U19

Juniorům ročníku 2005/2006 sice již sezona skončila, nicméně těm novým ještě nikoliv. Borce ročníku 2006 a 2007 čekal...

Gardenparty Jižních Supů 23. 6. 2024

Drazí Supí hráči, rodiče, prarodiče a věrní fanoušci! Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi opět pozvali na Gardenparty Jižních...