Richard Walter | | U14

CEYBL U14

Středoevropská mezinárodní liga CEYBL

Naše teď již extraligové družstvo U14 se v této sezoně účastnil středoevropské soutěže CEYBL. Odehráli jsme turnaje v Žarech a Zielenej Gore v Polsku a v Halle v Německu. Hlavním přínosem je konfrontace kluků se zahraničními hráči, spousta těžkých utkáních se silnými soupeři a také díky tomu rostoucí výkonnost.
Náš team nemá tak jako většina ostatních družstev jednu nebo dvě hvězdy, které pak skórují více jak 70% procent veškerých bodů, ale kluci jsou vyrovnaní a pokaždé se povede zápas někomu jinému. Je to také tím, že se nebojíme "půjčovat" si míč a hrajeme kolektivně.
Na posledním turnaji v Halle jsme dokonce skončili na krásném třetím místě, což byla jen třešnička na dortu za celé účinkování na CEYBLu. Určitě se přihlásíme v příští sezoně zase, aby naši kluci i celý team mohl růst.

Před posledním turnajem drží U11 vyrovnanou bilanci

Naši mladší minižáci hrají v probíhající sezoně pražský přebor U11. Stejně jako na podzim i od začátku nového roku si vedou...

Vítězná rozlučka juniorů s domácí palubovkou

U19 čekaly dvě utkání proti borcům z Žižkova - jedno venku, jedno doma...i přes značnou marodku se podařilo dotáhnout oba matche do...

Přátelské utkání Jižních Supic proti Tygrům

Naše holky 2013 a mladší sehrály přípravné přátelské utkání proti Tygrům Praha.