Richard | | U14

Další extraligové vítězství

O víkendu jsme odehráli další kvalitní extraligové zápasy. Tentokrát s pražskými teamy Sokola Pražského a Tygrů Prahy. V sobotu odpoledne jsme se již po čtvrté v lize potkali na hřišti se sokolíky ze Sokola Pražského a srovnali jsme naši bilanci na 2:2. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo, byli jsme aktivní v obraně a výsledkem až 15-bodový

O víkendu jsme odehráli další kvalitní extraligové zápasy. Tentokrát s pražskými teamy Sokola Pražského a Tygrů Prahy.

V sobotu odpoledne jsme se již po čtvrté v lize potkali na hřišti se sokolíky ze Sokola Pražského a srovnali jsme naši bilanci na 2:2. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo, byli jsme aktivní v obraně a výsledkem až 15-bodový náskok před poslední čtvrtinou. Potom soupeř zabral, přebral otěže zápasu a minutu před koncem utkání vedl o dva body. Náš team se ale nevzdal a nakonec zvítězil o tři body v celkovém skóre 73:70.

V neděli ráno jsme přivítali Tygry Prahy, s nimiž jsme první zápas na jejich palubovce prohráli 38:83. Tentokrát jsme nastoupili v silnější sestavě (i když bez kapitána Vojty) a chtěli jsme se poprat o vítězství. Bohužel soupeř byl fyzičtější a rozhodčí jim tolerovali tvrdou hru, s kterou jsme si nedokázali poradit. Takže jsme nakonec po boji prohráli 53:71.

Od začátku soutěže jsme udělali velký pokrok, patříme k nejlepším 16 teamům v republice a i v konfrontaci s nejlepšími se neztrácíme. Přesto je před námi ještě velký kus práce a jen pravidelná práce na tréninku nás posune zase dál.

Poslední zápas sezony 2023/2024: Vítězná tečka Sedmi statečných

Zakončení ročníků 2005/2006 v kategorii U19 proběhlo formou výjezdu na utkání do Děčína. Ovšem z různých důvodů pouze v sedmi...