V loňském roce 2025 jsme v naší nové šeberovské svatyni uspořádali celorepublikový festival nejstarších minižáků U13. Ten se vydařil po sportovní, organizační i společenské stránce a ohlasy všech účastníků byly velmi pozitivní!

Proto se náš klub rozhodl republikovou akci zopakovat – tentokrát pro kategorii U12… Pevně věříme, že se u nás na jihu české metropole bude všem účastníkům líbit a festival skončí stejným úspěchem jako ten loňský ;-)