Monika Mejdrechová | | U11

Jižní Supi U11 se skvěle prezentovali v Rokycanech

Ryze klučičí tým Šmoulinky vyrazil na další turnaj do Rokycan. Odvážíme si domů skvělé druhé místo.

Benešov: Jižní Supi 8:48

Do prvního zápasu dnešní Šmoulinky nastupovali naši kluci trochu nejistě. První minuty hry se nesly v duchu sehrávání hráčů a ladění taktiky. Po první čtvrtině se hra rozjela naplno. Jen míči, jakoby se nechtělo, projít obroučkou. Ale i tato maličkost se nakonec poddala a Jižní Supi převálcovali Benešov 8:48.

DBaK Plzeň: Jižní Supi 22:60
Ani druhý zápas nezačal pozitivně v náš prospěch.  Kluci jakoby zaspali začátek. Dokonce došlo i k nepříjemném, byť nechtěnému, faulu na hráčku soupeře. Nakonec malí supíci zabrali, zápas proti Plzni obrátili a a zvítězili 22:60.

Rokycany : Jižní Supi 36:22
Do posledního souboje jsme nastupovali s nemalými obavami. Domácí Rokycany se dle předchozích zápasů zdály býti velmi obtížným protihráčem. První dvě čtvrtiny jsme drželi těsné skóre.  Bohužel na poslední dvě klukům už nezůstalo dostatek sil. Nicméně výsledek 36: 22 a konečné druhé místo v dnešním turnaji je skvělý úspěch pro naše začínající hráče.

Jižní Supice hlásí výborné umístění z Radotína z turnaje 3na3

Naše kategorie U11 se zúčastnila turnaje 3 na 3 v Radotíne a odvezla si domů krásné druhé místo, kdy až ve finále nestačila na ryze...

Liga U17: Shrnutí základní části

V základní části celostátní ligy kadetů U17 jsme odehráli celkem 14 utkání s bilancí 12:2.

Známe termíny soustředění v létě 2024

Milý rodiče, hráči, trenéři a příznivci Supí rodinky! Prosím koukněte na termíny našich soustředění, těšíme se na Vás. Věříme,...