Vojtěch Svoboda | | U12

Jižní Supi U12: bez srdíčka to nejde

Úvodní turnaj skupiny F2 nám přivedl do cesty tři různé soupeře. Jižní Supi neměli špatně natrénováno a sešli se v téměř kompletní sestavě. Bohužel si však nejspíš mysleli, že v F2 se bude vyhrávat samo... ale soupeři jim jasně ukázali, že nikoliv! 

Jižní Supi vs. BA Sparta 38:51

Co naplat, Sparta dnes byla lepší. A to nejen herně, ale také v přístupu. Do zápasu dali její hráči kromě více umu také více energie, srdce, nasazení... chvílemi zkrátka byli všude a my nikde! My jsme prakticky celé utkání tu správnou energii nalézt nedokázali, a proto jsme po zásluze odešli poraženi. Přesto můžeme oprávněně věřit, že když do hry vložíme příště kromě těla také srdce i hlavu, popereme se právě se Sparťany o první místo ve skupině F2 ;-)

Jižní Supi vs. BA Radotín 48:45

Přestože jsme si v šatně řekli, že do dalšího zápasu svůj přístup změníme, nepovedlo se to tak docela přenést na plac. Zejména hlavu jsme dnes neměli správně nastavenou, koncentrace Supů na basketbal pokulhávala, a tak nám utekl hned úvod špílu s Radotínem. To předurčilo další vývoj utkání, ve kterém jsme se trápili a obtížně hledali sestavu, která by na hřiště vnesla ten správný drajv. Naštěstí se nám to nakonec povedlo, vybraní hráči dokázali ovládnout poslední čtvrtinu poměrem 20:2 a po finálním hvizdu mohla u Jižních Supů propuknout nefalšovaná radost :-D

Jižní Supi vs. Velká Ohrada 9:102

Proti Ohradě jsme naši sestavu mohli rozdělit "na dva poločasy". Ten první ovládla naše blue line 69:0 a také po změně stran jsme byli lepší a navyšovali skóre směrem ke stovce... tu nakonec vstřelil Kryštof Palatý a dluží týmu kilo banánů!

Jižní Supi vs. BA Radotín 54:44

Oproti sobotě jsme se na Radotín lépe připravili. Věděli jsme, jak bránit jejich klíčové hráče, přes které vede 90 % útoků Radotína. Na opačné straně hřiště jsme pak dovedli úspěšně kombinovat a díky týmovému výkonu od začátku vedli. Hra plná pohybu míče a přihrávek pochopitelně přinesla také řadu chyb, přesto jsme měli zápas pod kontrolou a dovedli ho k relativně přesvědčivé výhře. 

Druhý ročník Dnu s basketbalem obohacen o besedu s hráčkami

Dvě hřiště obsypaná dětmi, hemžení na atletickém oválu i v sokolovně přes ulici. Sportovní klub Jižní Supi přichystal v areálu ZŠ...

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?