Richard | | U14

Kluci U14 poznali jak chutná porážka

V sobotu jsme se potkali s účastníkem loňského mistrovství republiky BK Klatovy, který na něm skončil hned za Levharty z Chomutova na sedmém místě. Věděli jsme, že nás čeká těžký protivník, přesto kluci vzhledem ke své výškové převaze (kterou dokládá třeba foto Matyho pod košem :-)), nehráli tak tvrdě do koše, jak to umí. Vymstilo se nám ne

Vymstilo se nám neproměňování šancí, spousty volných trojek, z kterých naopak soupeř nás potrestal 5x. V poslední čtvrtině jsme již prohrávali o 15 bodů, svojí bojovností jsme dotáhli na rozdíl jednoho koše, ale více nám soupeř nedovolil. A tak jsme prohráli 62:66

V neděli jsme kluky rozdělili na dvě skupiny, aby si každý zahrál dostatečný počet minut. Každý si dal alespoň jeden koš, bylo vidět několik hezkých akcí, které bychom potřebovali hrát častěji i s těžším soupeřem. Kluci z TJ BK Přeštice zápas nevzdali a i jim díky za předvedený výkon. Vyhráli jsme přesvědčivě 126:32

Poslední zápas sezony 2023/2024: Vítězná tečka Sedmi statečných

Zakončení ročníků 2005/2006 v kategorii U19 proběhlo formou výjezdu na utkání do Děčína. Ovšem z různých důvodů pouze v sedmi...