Vojtik | | U15

Liga U15: cenné výhry bez nejlepších střelců

O předposledním ligovém víkendu nás čekaly venkovní zápasy na Výtoni a na Kladně. Pokud jsme celou sezonu lamentovali, že naši nejlepší střelci Koště s Aďákem se téměř nepotkali na hřišti, tak tentokrát onemocněli oba naráz :-( Přesto se nám povedlo obě utkání vyhrát a zejména výkon na Kladně je velmi slušným příslibem do budoucna... Sokol Vyše

Sokol Vyšehrad vs. Jižní Supi 34:77 (7:21, 20:37, 24:53)

Od začátku jsme měli proti nejslabšímu týmu naší skupiny jasně navrch, dlouho jsme to však nedokázali projevit bodově. Zní to tvrdě, ale někteří borci přes veškerou snahu nemají dostatečnou kvalitu na to, aby skórovali z připravených pozic. Až po změně stran jsme začali Vyšehrad válcovat, ve třetí čtvrtině mu nedovolili koš ze hry a druhý poločas jsme ovládli 40:14 ;-) Celkově se bohužel nehrálo příliš pohledné utkání, průběh byl také necitlivě kouskován mnoha odpískanými přestupky a fauly.

Technický zápis ze zápasu Sokol Vyšehrad vs. Jižní Supi

BK Kladno vs. Jižní Supi 61:71 (19:20, 40:41, 53:58)

V neděli se odehrál zápas, který byl zajímavější než ten sobotní a hlavně našim borcům daleko více prospěl do budoucna. První poločas byl naprosto vyrovnaný ve všech ukazatelích, včetně počtu trojek a faulů. Sice jsme se na chvíli cukli do vedení o 10 bodů, to jsme však rychle prohýřili kvůli špatnému obrannému doskoku. Právě na ten jsme se v šatně zaměřili, neboť bylo zřejmé, že který tým box-out zlepší, ten vyhraje. Kladenským to naštěstí tak zřejmé nepřišlo, stále nám dovolovali druhé šance po našich útočných doskocích. Díky tomu a výrazně zlepšené práci na obranném doskoku jsme si postupně vybudovali až 15-bodové vedení a mač tak mohli dohrávat Supíci z lavičky. Za zmínku jistě stojí na naše poměry slušné procento šestek, zejména u často faulovaného Wojciecha 75% potěšilo - snad to potvrdíme i příště, kdy už koše nebudou takové lapače jako na Kladně ;-)

Druhý ročník Dnu s basketbalem obohacen o besedu s hráčkami

Dvě hřiště obsypaná dětmi, hemžení na atletickém oválu i v sokolovně přes ulici. Sportovní klub Jižní Supi přichystal v areálu ZŠ...

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?