Monika Mejdrechová | | Přípravka

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

V sobotu 11.5.2024 se sešli naši nejmenší hráči a hráčky v Sokole Pražském na turnaji Špuntů. Dětí dorazilo osm a jelikož se tento turnaj hraje čtyři na čtyři, tak máme dvě čtyřky na střídání, ideál.

Před prvním zápasem děti absolvovaly společné rozcvičení a jde se na první zápas proti Pardubicím. Pozdravíme se, pokřik JIŽNÍ SUPPIII nesmí chybět a jdeme na to. Děti se snaží, bojují, ale Pardubice mají trochu navrch a tak prohráváme cca o osm bodů. Po zápase se pozdravíme se soupeřem a jsou na řadě soutěže.

První soutěž dvojtakty, druhá dribling se dvěma míči a dvojtakt, třetí baví všechny děti i fanoušky, děti si postupně oblékají velký dres, velké kraťasy, boty velikosti 50 a honem dodriblovat na konec, zpět, štafeta, takže si postupně vyzkouší všichni. 

Čtvrtá soutěž je pro trenéry a dva dobrovolníky z řad rodičů, a je to stejné jako měli děti, takže obléct se do dresů, do bot a ještě dát koš. Děti nadšené, baví je to asi více než když závodili sami.

Další soutěží jsou přihrávky a přebíhání, toto se našim moc povedlo. Na závěr soutěž pro děti a trenéra, přihrávky. Děti jsou v zástupu proti trenérovi, trenér přihraje, dítě které už přihrálo si sedá na bobek a tak dál, pak zase od zadu postupně děti vstávají. 

Měníme si střídačky a jdeme na druhý zápas proti USK. Děti se pozdravily a zápas začíná. Trenérka rozdává úkoly, většina dětí je plní na výbornou, takže krásně doskakujeme, přihráváme si a poctivě bráníme. Porážíme Špunty z USK 26:10 a odvážíme si třetí místo.

Na závěr všichni dostanou na památku ponožky, jedna hromadná fotka všech dětí, pak jedna pouze Supí a loučíme se po krásně prožitém odpoledni.

Přihlašování do přípravek sezóny 2024/25 spuštěno

Od dnešního dne spouštíme přihlašování do přípravek na sezónu 2024/25. Seznam přípravek bude průběžně aktualizován, letos máme...

Poslední Špunti v sezóně 2023/24

Na den dětí 1.6.2024 jsme se sešli s nejmenšími hráčkami na dalším pokračování Špuntů.

Jižní Supice vyráží podruhé do Olomouce na oblíbený turnaj Plyšákov

Letos podruhé vyráží tým nejmenších Supic na turnaj do Olomouce, víkend plný zážitků.