Monika Mejdrechová | | U11 dívky | Přípravka

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?

V neděli 7.5 se odehrál další turnaj Šmoulinky. Holky se na turnaj připravovaly velmi zodpovědně a užily si společnou přespávačku u jedné z hráček. Fantastické bylo, že přespávačky se zúčastnily všechny holky a bylo to vlastně předzápasové soustředění. Holky si všechno moc užily: venkovní koše, trampolína, pletení copánků na druhý den, muffiny. Na spaní jim Anička přečetla pohádku Basketbalový sen. 

V neděli v 8 ráno absolutně vzorně se přistavil vozový park rodičů, holky naskákaly do aut a hurá do Kolína. V prvním zápase nás čekaly Kunratice. Utkání se od první čtrvtiny vyvíjelo v náš prospěch, tak jsme se trenérsky snažily, ať holky dávají koše po kombinacích a hlavně pořádně brání na nohou. Utkání skončily jednoznačně pro nás 52:10. 

Druhé utkání nás čekal domácí Kolín a soupeř byl výrezně vyrovnanější. Sestavu jsme nechali stejnou, jen jsme prohodili začínající pětice. Holky bojovaly a zápas byl nesmírbě vyrovnaný. Rodiče ovládli kompletně tělocvičnu a fandili. Utkání bylo ještě 2 minuty před koncem vyrovnané a nakonec holky urvaly vítězství na svou stranu. Euforie, která přišla byla neskutečná. Holky byly štastné, rodiče tleskaly a Jižní Supice si užily atmosféru vyrovnaného utkání s vítězstvím na své straně. 

Rodiče holkám připravily oslavou bránu se skandováním: "Holky, děkujeme!!!". Po obědě na lavičkách jsme zakončili tento fantastický den návštěvou Vodního světa Kolín. Moc jsme toho nenaplavaly, spíše jsme prošoupaly plavky na tobogánech a vycákaly vodu ven při skákání z můstku.

Slovo závěrem? Na této akci vyšlo 11 věcí z 10:-)))) 

Přihlašování do přípravek sezóny 2024/25 spuštěno

Od dnešního dne spouštíme přihlašování do přípravek na sezónu 2024/25. Seznam přípravek bude průběžně aktualizován, letos máme...

Poslední Špunti v sezóně 2023/24

Na den dětí 1.6.2024 jsme se sešli s nejmenšími hráčkami na dalším pokračování Špuntů.

Jižní Supice vyráží podruhé do Olomouce na oblíbený turnaj Plyšákov

Letos podruhé vyráží tým nejmenších Supic na turnaj do Olomouce, víkend plný zážitků.