Caki | | U12

Poslední hrací víkend U12

Druhý dubnový víkend čekala naše mladší minižáky poslední série zápasu, kde jsme se měli střetnout jak s týmy z vrcholu tabulky, tak i s velice hratelnými soupeři. A naši svěřenci si určitě nepotýkali zle. Sobota Sokol Dubeč - Jižní Supi 73:24 Hned zkraje sobotního rána jsme sehráli odvetu s naším spřáteleným týmem z Dubče. Někteří kluci

Druhý dubnový víkend čekala naše mladší minižáky poslední série zápasu, kde jsme se měli střetnout jak s týmy z vrcholu tabulky, tak i s velice hratelnými soupeři. A naši svěřenci si určitě nepotýkali zle.

Sobota

Sokol Dubeč - Jižní Supi 73:24

Hned zkraje sobotního rána jsme sehráli odvetu s naším spřáteleným týmem z Dubče. Někteří kluci se museli nejdříve poprat s ranním vstáváním a tak byla pro supíky chudá především na body. V druhém poločase jsme se v útoku zlepšili, ale na úkor vlastní obrany, kdy se nám často nedařilo zachytávat úniky protihráčů bez balónu do koše. Nicméně supi podali bojovný výkon a za zápas odehraný v nekřesťanském čase si zaslouží pochvalu.

Neděle

BA Sparta - Jižní Supi 40:49

Oproti sobotě jsme si mohli lehce pospat a hned v prvním zápase nás čekal velmi hratelný soupeř, kterému jsme chtěli vrátit porážku z prvního zápasu. Zápas se nesl v duchu vyrovneného klání, které však naši svěřenci mohli v klidu ztrhnout na svoji stranu, pokud by se vyvarovali zbrklostí, zbytečných ztrát a neproměněných vyložených šancí. Naštěstí nás zastihla forma na začátku třetí a čtvrté čtvrtiny, když jsme si vypracovali vedení až o 13 bodů, ale znovu špatná koncovka nás lehce znervózněla. Takovýchto chvil bychom se měli do přístích zápasů vyvarovat. Nicméně zejména někteří kluci si za svoje nebojácné výkony zaslouží velikou pochvalu.

Jižní Supi - USK Praha 30:81

Supíci ani neměli čas vydechnout a už je čekal další, daleko kvalitnější soupeř. Zejména v prvním poločase jsme se s protějším týmem rvali statečně a škoda některých neproměněých šancí a zbytečných košů a poločas mohl být daleko vyrovnanější. V druhém poločase nám už ale viditelně došli síly, byli jsme líní na krok a svým statickým pohybem jsme umožnili soupeři často pohodlně navyšovat náskok. Až motivující timeout v poslední čtvrtině zavelel k zlepšení výkonu, a tak v celku mohli supíci odejít se vztyčenou hlavou.

Poslední víkend tak přinesl jednu výhru a dvě prohry. Škoda nepovedého startu soutěže, kdy nás kosila četná zranění nebo nemoci, jelikož z posledních dvou víkendů jsme si odnesli naše čtyři výhry z pěti v tého sezóně. Budiž to tedy motivací do přístí sezóny!

Druhý ročník Dnu s basketbalem obohacen o besedu s hráčkami

Dvě hřiště obsypaná dětmi, hemžení na atletickém oválu i v sokolovně přes ulici. Sportovní klub Jižní Supi přichystal v areálu ZŠ...

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?