Václav Bartoš | | U12 dívky

Premiérová utkání Supic U12

Soutěžní start sezóny pro naše starší Supice. Holky U12 si svůj debut odehráli v Brandýse.

V sobotu 5.10 odehrálo naše starší družstvo své první utkání v Brandýse.

První utkání bylo již od začátku v režii domácího celku, kterého se naše hráčky zalekli a i přes velké úsilí se přes zkušenější soupeřky nedokázali příliš prosadit, v obraně měli několik pěkných pasáží, kdy Brandýsu nedovolily ani vyhodit z outu, ale i přes to první poločas prohráli 45:5. Začátek druhé půle se nesl v podobném duchu, až do konce třetí čtvrtiny. V posledním dějství se holky vyburcovali a díky pěkné obraně si dokázali vypěstovat i mnoho šancí v útoku. Koncové skóre zápasu bylo 84:9.

Body: Prokopová 3, Daňková, Holzerová, Carbunaru 2

Druhému zápasu taktéž od začátku dominoval domácí Brandýs, našemu celku dělalo problém především uvolnění hráčky bez míče a koncentrace v obraně. Ovšem nutno ocenit bojovnost a nasazení našich hráček. I přes obrovské herní vytížení, ke kterému došlo po zranění dvou našich hráček a zápasy jsme museli dohrávat v 10. První polovina utkání skončila 29:4. Do druhé půle naše hráčky nastoupili s posledními silami a bojovně bránili. Čím se však blížil konec zápasu, tím větší únava byla na našich hráčkách vidět, i přesto Supice bojovali až do poslední sekundy. Konečné skóre zápasu bylo 64:10

Body: Holzerová 8, Daňková 2

První zápasy sezóny a pro většinu našich hráček i první soutěžní zápasy celkově sice vítězně nedopadli, odnesli jsme si z nich však mnoho zkušeností a zážitků.Těšíme se na další utkání a doufáme, že nás přijdete podpořit.

Fotogalerie

Další fotografie

První výhra U19 a bojovný výkon proti lídrovi soutěže

Po čtyřech úvodních utkáních na palubovkách soupeřů jsme konečně měli tu čest zahrát si v naší zbrusu nové domácí hale na...

První domácí zápas Přeboru U11 Jižní Supice

V sobotu 12.10.2024 jsme se sešly s našimi děvčaty U11 k prvnímu domácímu zápasu v této sezóně. Tentokrát hrajeme až...