Milan Horák | | U15

První 4 zápasy v žákovské lize U15

Starší žáci zaznamenali v prvních 4 zápasech 2 výhry a 2 prohry.
V domácích zápasech přesvědčivě vyhráli s Ústím nad Labem a Litoměřicemi a bohužel i oprávněně prohráli s Děčínem a Brandýsem nad Labem.

Jižní supi - Sluneta Ústí nad Labem 102 : 69

(32:11, 63:25, 85: 50), trojky 5, TH 6/5
V sobotu 23. 9. vstoupili starší žáci do utkání velmi útočně naladění. V prvním poločase soupeře jasně přehráli a tím si zajistili jasnou výhru, která byla zastíněna horším druhým poločasem, který vyzněl o 5 bodů lépe pro soupeře.

Jižní supi -  Válečníci Děčín 60 : 91

(9:30, 20:51, 36:72), trojky 6, TH 11/6
Nedělní zápas 24. 9. byl pro starší žáky přesný opak předešlého utkání. V měření sil s loňským mistrem republiky byli v prvním poločase jasně horším týmem. V druhém poločase přišel obrat k lepšímu, padlo několik střel z dálky a dobře fandící diváci viděli ze strany domácích supů i několik krásných akcí. Druhý poločas tak skončil remízou 40:40.

Jižní supi - Slavoj Litoměřice 89 : 55

(23:16, 45:22, 66:40), trojky 1, TH 33/20
V sobotním zápase 7. 10. se starší žáci utkali s papírově slabším a hlavně s kvalitativně a počtově oslabeným soupeřem. Přesto hrál soupeř velmi dobře a výhra nebyla tak jednoduchá, jak by mohl výsledek napovídat.

Jižní supi - Brandýs na Labem  66 : 79

(16:22, 34:38, 48:59), trojky 4, TH 13/6
Zápas s Brandýsem odehráli starší žáci v přeloženém utkání až v pondělí 9. 10. pro absenci některých hráčů soupeře v řádném termínu. Vypadalo to bohužel tak, že z cesty z Anglie a bez tréninků jsou Jižní supi. V utkání se Jižní supi velmi trápili s neproměňování jasných šancí a to byl hlavní důvod prohry, která mohla být ještě větší, nebýt velmi dobré hry  v posledních minutách zápasu.

Fotogalerie

Další fotografie

Letní soustředění Jižních Supic v krásném areálu v Roudnici

Jižní Supice se letos slétly na soustředění do Roudnice ve středu 28.8.2024 a prvně osamoceně jenv holčičí sestavě.

Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu

Děti již počítají poslední dny prázdnin a my počítáme již počet dní do začátku sezóny. Co nás všechny čeká? Pojďte se podívat s...

Bramborová medaile s cenou zlata

Historicky první účast Jižních Supic na Prague Basketball Games skončila hezkým čtvrtým místem.