Caki | | U12

První hrací víkend U12 = první výhra

Hráče ročníku 2010 čekal tento víkend první hrací turnaj v této sezóně i v tomto kalendářním roce a pro některé znamenal i první ostrou zápasovou zkušenost vůbec. Sestava se v průběhu víkendu často měnila a mohli jsme být nakonec rádi za každého hráče, který nastoupil. K jednotlivým zápasům: Sobota: Jižní Supi - BA Radotín 16:100 Ráno jsm

Sobota:

Jižní Supi - BA Radotín 16:100

Ráno jsme se sešli v počtu 11 lidí a hned první soupeř na nás vlítnul s borcema se zkušenostmi z vyšších kategorií, na což naše nezkušená sestava zpočátku doplatila. Přestože mladí supíci měli v zápase několik zářných momentů, soupeř celý zápas dominoval a bohužel nám překazil náš stanovený cíl, kdy košem v poslední vteřině zvýšil jejich skóre na trojciferný počet.

Sokol Pražský - Jižní Supi 81:11

Před druhým zápasem nás čekala dlouhá pauza, po které se k týmu připojil další člen, bohužel v zápase jsme však o jednoho chlapce přišli a počet hráčů se tak v důsledku nezměnil. V prvním poločase se supi zaskvěli především dobrou obranou a pokud by zlepšili i útočnou fázi, mohli do druhého poločasu vstupovat lépe než za skóre 33:3. V druhém poločase už bohužel hráči odešli hlavně hlavou a umožnili tak soupeři navyšovat skóre.

Neděle:

Jižní Supi - BŠ Tygři Praha 13:103

V neděli ráno se bohužel začali kupit omluvenky a trenérský tým mohl být rád, že poskládal dohromady alespoň základních 10 hráčů. Sestava tygrů byla nejkvalitnější na celém turnaji a pro naše hráče byla konfrontace s nimi velkou zkušeností do příštích zápasů. Lze i odvážně tvrdit, že v poslední čtvrtině jsme se jim místy dokázali herně vyrovnat.

Žižkov Falcons - Jižn Supi 12:57

V posledním zápase nás čekal naslabší soupeř o kterém jsme věděli, že je k poražení. V zápase nás prakticky ničím nepřekvapil a naše sestava si již v prvním poločase i díky těsné obraně zajistila pohodlné vedení. Klukům jsme říkali, ať si takovéto zápasy užívají, ale bohužel to bylo od některých našich svěřenců ke konci už vypuštěné. Nicméně kluci si s chutí zastříleli a skoro každý zaznamenal svůj premiérový koš.

V konečném součtu za víkend skóre 1:3, těžko říci, jak by zápasy vypadaly, pokud by supíci nastoupili v plnější sestavě s více hráči na střídačce. Nicméně víkend jsme zakončili optimisticky a se spoustou práce, která nás ještě v budoucnu čeká, abychom se soupeřům v dalších zápasech lépe vyrovnali.

Trenér U12 Jakub Čakan

Druhý ročník Dnu s basketbalem obohacen o besedu s hráčkami

Dvě hřiště obsypaná dětmi, hemžení na atletickém oválu i v sokolovně přes ulici. Sportovní klub Jižní Supi přichystal v areálu ZŠ...

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?