esports | | U13

První hrací víkend U13 přinesl první výhru

První říjnový víkend sehrálo naše družstvo U13 první kvalifikační turnaj Pražského přeboru. Celkemjsme se utkali se třemi týmy a měli možnost poměřit síly s různě kvalitními soupeři. TJ Sokol Pražský – Jižní Supi 84:29 https://www.cbf.cz/souteze/zapas_405420_soutez_3859.html?area=1 Hned v prvním ostrém zápase jsme se utkali s pozdějším ví

První říjnový víkend sehrálo naše družstvo U13 první kvalifikační turnaj Pražského přeboru. Celkem
jsme se utkali se třemi týmy a měli možnost poměřit síly s různě kvalitními soupeři.

TJ Sokol Pražský – Jižní Supi 84:29

Hned v prvním ostrém zápase jsme se utkali s pozdějším vítězem tohoto kvalifikačního turnaje a
zdálo se, jako by se kluci najednou zalekli síly soupeře. Časté nevynucené chyby nám bránili dostat se
vůbec ke kvalitnímu zakončení a koncentrovanost a nasazení nám bohužel také chybělo. I přes pár
slibných chvil jsme bohužel s výkonem v zápase nemohli být spokojeni a potřebovali se oklepat do
dalšího zápasu.

Tygři Praha B – Jižní Supi 48:52

Ještě jsme nestačili pořádně vydechnout a už nás čekal další soupeř, nyní poznatelně hratelnější.
Začátek zápasu nám však opět utekl, ale když jsme si vzali time-out na vzpamatování se, povedlo se
nám otočit skóre a vedení až do konce zápasu neztratit. Bohužel se nám nedařilo vybudovat si větší
náskok, především kvůli špatné úspěšnosti střelby a neustávajícím nevynuceným chybám. Přestože
výkon opět nebyl optimální, podařilo se nám urvat první důležité vítězství v sezóně.

Jižní Supi – TJ Sokol Dubeč 41:84

V neděli jsme se sešli v lehce proměněné sestavě a čekal nás opět nesnadný soupeř. Přesto se nám
na ně podařilo v první čtvrtině vletět jako praví supi a první čtvrtina tak skončila překvapivě v náš
prospěch. Možná jsme se až příliš nechali ukolébat výsledkem, jelikož hned v druhé čtvrtině nás
soupeř totálně přejel a bylo o výsledku rozhodnuto. I přes snahu o změny v sestavě se nám již
nepodařilo vyrovnat se soupeři, a tak jsme si odnesli možná až krutý výsledek!

Bohužel individuální výkony rozhodli výsledcích, které jistě mohli vypadat daleko příznivěji, pokud by
tomu odpovídali příslušné výkony našich hráčů. Je teď pouze na nás, abychom se v dalším měsíci zaměřili na naše
slabiny a ukázali za měsíc proti stejným soupeřům patřičný progres.

Druhý ročník Dnu s basketbalem obohacen o besedu s hráčkami

Dvě hřiště obsypaná dětmi, hemžení na atletickém oválu i v sokolovně přes ulici. Sportovní klub Jižní Supi přichystal v areálu ZŠ...

Naši nejmenší si užili krásné odpoledne

Druhé pokračování basketbalového setkání Špunti nabídlo druhé pokračování a opět s naší účastí.

Neskutecně nabitý víkend pro Jižní Supice

Tak tohle byl nezapomentulný víkend pro naše Jižní Supice. Přespávačka, první místo a bazén za odměnu. Tak takhle by to šlo, nemyslíte?