Jakub Čakan |

Série vítězství U13 na prvenství nestačila

Sezóna pro hráče U13 již skončila a nakonec i přes skvělý finiš jsme ji zakončili na druhém místě skupiny F2. Pojďme se alespoň ohlédnout za naší skvělou sérií 5 výher:

Sobota 25. března: Jižní Supi – BK Kralupy junior 58:16 

Zápas v Kralupech jsme drželi pod kontrolou celý zápas, jedinou kaňkou do dalších zápasů byla nemohoucnost v zakončení, které nám bránilo v lepším výsledku. 

Neděle 26. března: Tygři Praha B – Jižní Supi 33:56 

O den později jsme se utkali s náročnějším soupeřem, což jsme pocítili od prvních minut. I přesto, že se naše střelecká impotence přenesla i do dalšího zápasu, výsledek jsme kontrolovali a v průběhu zápasu postupně navyšovali. 

Pátek 14. dubna: Sokol Vyšehrad – Jižní Supi 7:85 

Tato předehrávka se nesla čistě v duchu naší hry, soupeř bohužel přijel oslaben, ale tak to byla možnost pro ostatní hráče předvést se v co nejlepším světle a pomalu každý si dal koš. 

Sobota 15. dubna: Jižní Supi – Sokol Kbely 43:30 

Nejtěžší zápas nás čekal hned další den ráno a naštěstí jsme vstali tou správnou nohou. Nejtěžší boj se odehrával vždy pod košem a přestože jsme po první čtvrtině prohrávali, neustáli jsme ze svého tlaku a zápas v klidu otočili a již soupeře před sebe nepustili. 

Jižní Supi – Sokol Vyšehrad 75:32 

Díky dobrému výsledku a náladě z předchozího zápasu jsme si mohli náš poslední zápas sezóny užít a kluci si s chutí zastříleli. 

Kdyby nebylo v průběhu sezóny tolik omluvenek, věříme, že bychom si první místo pohlídali. I tak ale patří velký dík rodičům a hráčům, že jsme mohli sezónu tak příjemně zakončit a přejeme jim do dalších sezón hodně štěstí a zdaru.

Trenéři Čaki a Šimon

Jižní Supi U11: tentokrát se tolik nedařilo

Naši nejmladší minižáci sehráli druhý turnaj pražského přeboru U11. Oproti prvnímu říjnovému turnaji se nám tentokrát tolik nedařilo...

Jižní Supi U12: bez postupu, ale na správné cestě

Do druhého kvalifikačního turnaje U12 vstupovali naši minižáci s nadějí na postup do finální šestky. Stačilo porazit sokolíky z Dubče o...

Supí Vánoce 2023

Drazí Jižní Supi, rodičovstvo i početná fanouškovská obci! Rádi bychom Vás pozvali na naše Supí Vánoce, které společně oslavíme v...