Archív autora

Liga U19: Dvojička s Hradcem Králové

Královští Sokoli – JS 63:74 (12:17 28:38 47:56) 9.11.2019 – Hradec Králové V sobotu jsme sehráli první ze dvou zápasů proti Královským Sokolům. Očekávali jsme velmi náročné utkání, především na palubovce soupeře, kde hraje vždy velmi houževnatě. Do zápasu jsme vstoupili opatrně, nedařilo se nám v zakončení. První body jsme zaznamenali až ve 3. minutě. Poté

Hledání sama sebe

JS – Basket Poděbrady 63:87 (17:16 32:37 52:52)   Praha – 2.11.2019 V sobotu odpoledne jsme přivítali na naší palubovce basketbalový tým z Poděbrad. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, což se potvrdilo od úvodních minut. Velký problém, po celý zápas, jsme měli s obrannou činností. Nebyli jsme schopni ubránit hráče 1 na 1, špatně jsme řešili

U11: První oficiální turnaj sezóny

O víkendu 19. a 20. října čekala naše basketbalové benjamínky první větší zápasová zkouška. Nutno podotknout, že mnoho kluků s tímto sportem teprve nedávno začalo a pro většinu se dokonce jednalo o vůbec prvních turnaj v jejich basketbalové kariéře.   Jižní Supi – BŠ Tygři Praha 18:101 (8:18, 8:42, 17:72) První turnaj se odehrál v ranních hodinách v dalekém

Liga U19: SAM „Twofaces“ Brno

Jižní Supi – SAM Brno A  57:70  (10:17, 14:20, 22:19, 11:14) Praha 26.10.2019 V sobotu, v odpoledních hodinách odehráli naši junioři velmi náročný zápas s ,,áčkovým‘‘ výběrem SAM Brno. První minuty byly sice chudé na body, ale hrálo se ve velmi rychlém tempu. Oba týmy jako by se potřebovaly rozkoukat. První se, bohužel pro nás, rozkoukalo

Liga U17: Prohra = facka nebo realita

Tesla Pardubice – JS 80:95 (20:21 40:55 64:72) Pardubice – 19.10.2019 V sobotu večer jsme hráli v Pardubicích proti Tesle, která v prvních dvou kolech posbírala nepříznivé výsledky. Nejspíš s tímto vědomím jsme vstoupili do zápasu. Bez koncentrace a s né ideálním nasazením. V obraně se nám vůbec nedařilo. Nedokázali jsme ubránit 1 na 1, výpomoc bylo sprosté slovo a o

Liga U19: Hořkosladký víkend

Sojky Pelhřimov – JS 70:72 (22:13 42:34 55:55) Pelhřimov – 12.10.2019 V sobotu jsme zavítali ke starým známým do Pelhřimova, kde si Supi vloni prožili svojí pohádku. Začátek zápasu jsme trochu zaspali, především v útoku. Nedařila se nám hra v postupném útoku a byli jsme neefektivní v zakončení. Ani v obraně se nám úplně nedařilo. Ač kluci od začátku vytvářeli

Liga U17: Dobrý start soutěže

JS – Lions JH 92:69 (24:20 48:36 65:54) Praha – 5.10. První hrací víkend ligy U17 jsme přivítali v naší Polar Just Aréně lvy z Jindřichova Hradce. První čtvrtina byla hodně divoká, co se vstřelených bodů týče. Do utkání jsme vstoupili dobře, byli jsme hodně aktivní v rychlém protiútoku. Celkově se nám v útoku dařilo a byli jsme

Liga U19: Těžká rána na začátek

Jižní Supi – BC Vysočina 56:59 (8:19, 20:30, 34:46)   Praha – 28.9.2019 V sobotu podvečer zahájili Jižní Supi novou sezonu celostátní ligy U19. Prvním soupeřem byl tým BC Vysočina. Zapas nezačal z našeho pohledu dobře. Především jsme se trápili v zakončení. Ani obrana nebyla ideální, ale hlavní cíl, vyvíjet na soupeře neustálý tlak, jsme plnili. Soupeři se

Liga U19: Poslední soutěžní zápasy sezony

Jižní Supi – Tesla Pardubice 90:65 (23:21 42:38 65:53)   Praha – 30.3.2019 V sobotu jsme přivítali v naší hale tým z Pardubic. V tomto zápase téměř o nic nešlo, protože Pardubice již měli jistý sestup do baráže o ligu U19 a nás čekal v neděli souboj o první místo play – out ligy U19, a to i přes případnou

Liga U17: Dvojzápas s brněnskými týmy

Jižní Supi – SK Žabovřesky 80:96 (26:18 39:38 55:64) Praha – 23.3.2019 O víkendu jsme přivítali v naší aréně týmy z Brna. V sobotu jsme se utkali s týmem SK Žabovřesky, který pomýšlí na postup a přijel s jedinou vidinou – vyhrát. V neděli jsme přivítali sympaticky hrající Tygry Brno. Začátek zápasu a téměř celá 1. čtvrtina byla jako z pohádky. V obraně